Saffron Secret


Odkryj najbogatszą tajemnicę natury i ciesz się prostymi, pięknymi, lśniącymi i zdrowymi włosami. 

Kosmetyki Saffron Secret produkowane są zgodnie z wymogami standardu GMP posiadają również certyfikację EU.

To amerykańska marka, inspirująca branżę fryzjerską oferując linię ekskluzywnych kosmetyków, dzięki którym osiągniesz natychmiastowy i długotrwały efekt prostych, gładkich i lśniących włosów jak również zadbasz o ich zdrowie.

Szafran to najdroższa wagowo przyprawa świata, zainspirowani jego nadzwyczajnymi właściwościami badaliśmy starożytne nauki lecznicza wykorzystując przy tym osiągnięcia dzisiejszej nauki. Szafran jest bogaty wyjątkowo nasycony rodzaj witaminy B2 o właściwościach wzmacniających włosy i skórę odgrywa również ważną rolę we wzroście włosów przez aktywację witaminy B6 i B3 niacyny. Bogaty jest również w kwas foliowy w wapń, magnez, mangan, fosfor, selen, cynk, karetonoidy i Crocin (silny przeciwutleniacz). Uprawy szafranu Saffron Secret znajdują się na Półwyspie Iberyjskim na południe od Pirenejów centralnych w dolinie rzeki Ebro. Dzięki naszym doświadczonym plantatorom wykorzystującym najnowocześniejsze badania i techniki do upraw szafranu uzyskujemy produkt o najwyższym stężeniu witaminy B2.

INNOWACYJNY, NATURALNY, SZAFRANOWY ZABIEG PROSTUJĄCY WŁOSY

Poznaj pierwszy w historii naturalny wzbogacony szafranem dający efekt tego samego dnia zabieg prostujący do wszystkich rodzajów włosów – nawet najsilniejsze loki stają się łatwe do opanowania, a twoje włosy staje się prostsze i lśniące. Jaki jest Nasz? sekret 100% naturalnego szafranu.

 

Jest to zabieg nie integrujących wewnętrzną strukturę włosa nie zawiera silnych chemicznych składników takich jak formaldehyd. Dlatego z powodzeniem można stosować go we wszystkich rodzajach włosów w tym naturalnych i cienkich w odróżnieniu od dostępnych na rynku produktów od trwałego prostowania włosów nie rozbija mostków siarczkowych odpowiedzialnych za naturalny skład włosa Co powoduje ich zniszczenie. Eliminuje natomiast w sposób bezpieczny dla włosa nawet najsilniejszy niepożądany skręt zapobiega również puszeniu się włosów. Zabieg polega na tuleniu każdego włosa warstwą naturalnych składników tworząc jednocześnie swoistą barierą ochronną. Zawarte w produkcie witaminy i minerały oraz antyoksydanyu dbają o zdrowie zarówno Twoich włosów jak i skóry głowy nie powodując jednocześnie ich obciążenia. Dzięki swojej bezpiecznej formule może być stosowany bezpośrednio od nasady włosach, a zabieg koloryzacji może wykonywać nawet tego samego dnia. Efekt zabiegu utrzymuje się do trzech miesięcy.

SMOOTH OUT POST-TREATMENT SHAMPOO

Utrzymuje efekty wykładanych szafranem włosów w domu

Utrzymuj długotrwały efekt gładkich i wyprostowanych włosów stosując nasz ekskluzywny szampon Smooth Out Post-Treatment Shampoo zawierający 100% organiczny szafran który nie zawiera chlorku sodu oraz siarczanów. Odżywcza formuła zastosowana w szafranie nie zawiera rozpuszczających soli oraz nie zawiera silnych spieniaczy, które mogłyby usunąć efekt wygładzenia czy wpłynąć na kolor włosów. To najłagodniejsza z formuł, której celem jest otrzymanie estetycznych długotrwałych i lśniących włosów.

 

SAFFRON STRAIGHT ON HAIR MASK

Głęboko nawilżone i wygładzone szafranem włosy.

Utrzymuj efekt wyprostowanych i gładkich włosów dzięki wyjątkowo głęboko odżywiającej masce. Silnie odżywia, zapobiega puszeniu i skręcaniu się włosów, utrzymuje odpowiednie nawilżenie przeciwdziałające przesuszaniu. Sprawia, że włosy stają się gładki i lśniące.

 

SAFFRON STRAIHHT ON HAIR CONDITIONER

Głęboko odżywione i wygładzone szafranem włosy

 

Podaruj swoim włosom natychmiastowe nawilżenia. Dzięki wyjątkowej głęboko działającej w formie i jej zastosowaniu skóra głowy pozostaje odpowiednio nawilżona i wygładzona. Zapobiega puszeniu i skręcaniu się włosów utrzymuje odpowiednie nawilżenie przeciwdziała puszeniu sprawiając że włosy stają się gładkie i lśniące.

 

SAFFRON HAIR OIL

Stylizacja i połysk wygładzonych szafranem włosów

Ułóż włosy za pomocą naszego uniwersalnego olejku wielozadaniowego, wzbogaconego w 100% szafranem organicznym. To lekki wielozadaniowy cud stylizacji, który spełniają funkcje odżywki, kremu do stylizacji, serum i w sprayu nabłyszczającego, wszystko w jednym. Dzięki Saffron Hair Oil twoje włosy stają się gładkie błyszczące perfekcyjnie