Skip to main content

TRYCHOLOGIA MEDYCZNA

Pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów ! Spektakularne efekty już po 2 miesiącach!

Tylko 4 sesje co 2 tygodnie!DR.CYJ produkt Hair Filler Dr Molas

Właściwości:

 • Powstrzymuje wypadanie włosów
 • Skuteczny w walce z alopecją
 • Przyspiesza odrost włosów
 • Pogrubia i zagęszcza włosy
 • Pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
 • Rewitalizuje mieszki włosowe
 • Pielęgnuje skórę głowy
 • Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

 

Dr.CYJ Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH – „Sustained Release Technology” – działa jeszcze 14 dni po aplikacji.

To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Korzyści ze stosowanie Hair Fillera to:

 • Optymalna ilość skoncentrowanego produktu (1ml) z opatentowaną technologią przedłużonego uwalniania składników aktywnych
 • Bardzo dogodna forma strzykawki gotowej do użycia
 • Miękka formuła – łatwa w podawaniu
 • Minimalna bolesność zabiegu Krótki czas zabiegu – wysoko stężony preparat peptydowy

 

Składniki aktywne: DR.CYJ wzrost włosa dr Karolina Molas – Kwas hialuronowy (0,7%) Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11; Oktapeptyd-2

Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych Zahamowanie apoptozy Stymulacja wzrostu włosa Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28

Aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt Pobudzenie komórek macierzystych Namnażanie keratynocytów Oligopeptyd-54 Zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie Zatrzymanie wypadania włosów Oligopeptyd-71

Przywrócenie pigmentacji włosów Formowanie nowych włosów.

 

 

Działanie:

Połączone z kwasem hialuronowym peptydy są powoli uwalniane przez 14 dni w skórze właściwej, gdzie stymulują wzrost, regenerują i odżywiają cebulski włosowe.

Bardzo małe dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach. Naśladując naturalne obecne w organizmie substancje sterujące procesami metabolicznymi działają bezpośrednio na komórki docelowe. Jest to oddziaływanie na poziomie DNA.

Aby osiągnąć, nieprzerwane dostarczanie peptydów i uniknąć potrzeby wielokrotnego podawania substancji aktywnych czyli iniekcji, stworzono formułę o przedłużonym i powolnym uwalnianiu. Połączono peptydy ze stabilizowanym kwas hialuronowym, naturalną i najbardziej bezpieczną substancją stosowaną od ponad 20 lat w medycynie estetycznej.

Kwas HA ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry innych substancji i aktywnych składników np. peptydów, witamin, aminokwasów. Jest promotorem przenikania i wchłaniania. Dlatego użyto go w tym preparacie. Połączony z peptydami poprzez wiązania , podczas naturalnej biodegradacji w organizmie uwalnia peptydy (uwalniając połączenia ).

Po odłączeniu od kwasu HA peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na komórki docelowe, odpowiedzialne za wzrost włosów.

Peptydy jako bardzo małe łańcuchy aminokwasów są w stanie przeniknąć i pobudzić komórki docelowe, dokładnie tam gdzie chcemy, żeby zaszły zmiany. Przy czym działają one na poziomie DNA i genów. Są w stanie dokonać transkrypcji genów czyli procesu przepisywania informacji genetycznej zawartej w DNA na cząsteczkę RNA. Mogą one zastąpić składniki, których brak w organizmie lub stymulować do produkcji brakujących. Dzieje się tak dzięki ich budowie. Na końcach swoich cząsteczek posiadają sekwencje sygnałowe, którymi stymulują lub hamują procesy zachodzące w komórkach. Pod ich wpływem zachodzi stymulacja naturalnych mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych organizmu. Ten mechanizm przekazywania sygnału wykorzystano w preparacie DR.CYJ Hair Filler stosując najnowsze osiągnięcia inżynierii genetycznej.

Peptydy uwalniają się powoli w bardzo małych ilościach w okresie 14 dni od iniekcj,i indukując lub blokując naturalne procesy organizmu, mające wpływ na powstrzymanie wypadania włosów, pobudzenie do ich wzrostu, odżywienie i pielęgnację.

DR.CYJ Hair Filler zawiera 7 peptydów i kwas HA. W preparacie zastosowano 7 różnych peptydów, każdy odpowiedzialny za inne mechanizmy i procesy, jedne stymulują komórki do życia i „namnażania” a inne hamują niekorzystny wpływ powodujący wypadanie włosów czy utratę ich koloru.

Włosy tracimy z różnych powodów. Utrata włosów zwana tzw. łysieniem androgenowym powszechnie występuje zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Badania wykazują, że głównym czynnikiem powodującym łysienie androgenowe jest testosteron, a właściwie pochodna testosteronu – dihydrotestosteron. Istotną kwestią jest to, że powstaje on przy transformacji testosteronu pod wpływem enzymu 5α – reduktaza. 5α – reduktaza występuje w gruczołach łojowych przy mieszkach włosowych. Powstały lokalnie dihydrotestosteron powoduje miniaturyzację mieszków włosowych, co w konsekwencji prowadzi do ich spłycenia i ścieńczenia włosów.

Innym powodem wypadania włosów jest działanie tzw. stresu oksydacyjnego uruchamianego pod wpływem szkodliwego promieniowania UV. Uszkadza to komórki włosowe doprowadzając do ich śmierci. Jeszcze innym powodem utraty włosów jest niekorzystny wpływ białek DKK-1 oraz białek morfotycznych BMP, uważanych za jedne z najbardziej nad-ekspresyjnych białek w androgenowym łysieniu. Białka te nazywane są „białkami zabójcami mieszków włosowych”.

Na wszystkie te problemy skuteczny jest preparat DR.CYJ Hair Filler zawierający aż 7 peptydów, których rola to hamowanie wypadania włosów i pobudzanie ich do wzrostu.

 

Przykładowe efekty: